Team

Team

MAAK KENNIS MET ONS GEWELDIGE TEAM!

THEY NEVER LET YOU DOWN

Heeft u een vraag of een opmerking? Twijfel niet en neem contact op met de juiste persoon. Hij of zij staat u graag te woord.

Melvin Kool

Managing Director

+31 (0)6 2708 2874
m.kool@elvacenter.com

Alex Deconynck

Managing Director

+32 (0)494 560 839
a.deconynck@elvacenter.com

Jens Engels

Branch Operations Manager BE

+32 (0)497 351 364
j.engels@elvacenter.com

Samantha Elmendorp

Technical Sales Advisor

+31 (0)6 3007 7812
s.elmendorp@elvacenter.com

Paul van Daalen

Commercial Technical Advisor

+31 (0)6 8297 9557
p.vandaalen@elvacenter.com

Mike Lambotte

Commercial Technical Advisor

+32 (0)471 721 211
m.lambotte@elvacenter.com

Jan Guns

Commercial Technical Advisor

+32 (0)496 860 154
j.guns@elvacenter.com

Yannick Leplae

Commercial Technical Advisor

+32 (0)471 630 924
y.leplae@elvacenter.com

Kenny Leplae

Commercial Technical Advisor

+32 (0)485 540 951
k.leplae@elvacenter.com

Tom Roegiers

Wizard of Logistics & Supply

+32 (0)475 319 031
t.roegiers@elvacenter.com

Henk Silversmet

Competence & Improvement Advisor

+32 (0)473 99 30 32
h.silversmet@elvacenter.com

Willem Maenhout

Wizard of Internal sales and procurement

+32 (0)491 30 440 6
w.maenhout@elvacenter.com

Savannah Geurts

Sales Employee Back office

+31(0)174 403637
s.geurts@elvacenter.com

FILIP DESMET

Logistics & Supply

+32 (0)932 960 55
f.desmet@elvacenter.com

Pim Meijer

Support backoffice

+31(0)174 403637
p.meijer@elvacenter.com

CONTACT

WAT U MOET WETEN ALS LIFT- EN ROLTRAP-PROFESSIONAL:

WE NEVER LET YOU DOWN

Via telefoon, WhatsApp en e-mail altijd bereikbaar. Via ons uitgebreide partnernetwerk altijd bij u in de buurt.